Sizde r10.net'te uğradığınız haksızlıkları yazın yayınlayalım

Haksız yere banlandızmı konunuzmu silindi yönetimin işine gelmeyen bir durumumu ortaya çıkardınız ancak olay hemen kapatıldımı gelin çekinmeden r10.net'te uğradığınız haksızlıkları
antir10net@gmail.com a anlaşılır bir dille edeplice yazın hemen yayınlayalım...

Böylece www.r10.net in gerçek yüzü ve yönetimdeki bir kaç çapulcunu gerçek yüzleri ortaya çıksın

antir10net@gmail.com

10 Ocak 2010 Pazar

Verilen sozler...

Nasılsınız... Uzun zaman oldu antir10net blogumuza yazı yazmayalı.

Bu arada r10.net de neler oldu bunları bir inceleyelim.

Labidu dava açıyor
Labidu kendisine facebook ve diğer sitelerde küfür eden birine dava açacakmış. Açsın tabi her ne kadar labidu dan nefrette etsek, forum içinde çevirdiği oyunları bilsekte kimse kimsenin ailesine küfür edemez.

EmirX ve webmasterların ismini duydukça iyi dileklerini sunduğu marmara basteklifi.com u açtı. Site çalışma prensibi altivi.com gibi 50 teklifçiden 49 unun zarar ederek ayrıldığı bir sistem, tek adaletli tarafı harcadığınız teklifler boşa gitmiyor üstüne parasını ekleyip piyasa fiyatından ürünü alabiliyorsunuz. Sonuç olarak kasa her zaman kazanıyor. Neyse konumuz o değil. Labidunun yakın arkadaşı emirx'e (ki arkadaşı olduğu için moderatör zaten) verdiği destek. Forumda utanılmasa her ürün için ayrı bir basteklifi.com konusu açılacak. Tabi emirx moderatör sıkıysa biri çıksın birşey desin yemez. Birde labidu kankasının desteği arkasında.

Ki labidu bile utanmadan konu açıyor iphone ihalesi var bugün gidin katılın diye milleti fişekliyor. Kim bilir belki labidu da ortaktır siteye. Labidu yine yetkisini kullanarak kendi çıkarı doğrultusunda reklamları döndürüyor forumda. Yönetim şakşakçılarınıda bu konularda görebilirsiniz.

Yeni premium kategori yalanı

Neymiş eski r10 nerde diye şikayet edenlere radmin ve labidu süper bir çözüm getirmiş. Premium kategori açılacakmış oraya elit insanları alınacakmış. Bunun kararınıda radminin arkasından bin türlü oyun çeviren arkadaşlarını yada iş ortaklarını moderatör yapan labidu yapacakmış. Sen kimsinki kimin elit kimin sıradan üye olduğuna karar veriyorsun git aynaya bak ilk önce.

Neyse konu zaten oralara gelmedi premium kategoriler açıldı ama şu anda herkese açık hiçbir engel yok 1 aya çöp haline gelir orasıda radmin ve labidu sadece kategorileri açtı ve proje 55 defa rafa kaldırılan projeler gibi çöpe gitti bile. Radminin tipik özelliği zaten.

Zamanında haydin moderatörlerin yetkisini aldım içinizi dökün size haksızlık yapan tüm moderatörler hakkında istediğinizi söyleyin diyip millet herşeyi söyledikten sonra aynı modlara geri yetki veren radminden her türlü saçmalığı beklemek normal.

R10 dolandırıcı yuvası olma yolunda ilerliyor, Yönetim ise sadece izliyor.

Maşallah r10 şikayetim var bölümüne bir giriyorsunuz çıkıyorsunuz 3 saat sonra tekrar girdiğinizde ilk sayfa yeni şikayetlerle dolmuş oluyor. Eski yeni üye fark etmiyor bir dolandırıcılık serüveni devam ediyor. R10 yönetimi ise bu konuda hiçbir şey yapmamakta kararlı. Davetiye sistemi var sözde normal üye olmakla hiçbir farkı yok 3.üncü sınıf forumlarda bedavaya dağıtılıyor davetiyeler.

Ama ne gerek var ki para yatırıp kafa yormaya dolandırsın millet birbirini ben adtechten diğer firmalardan reklamımı alırım gold silver üyeliklerden paramı alırım gerisi beni ilgilendirmez. İşte r10 yönetiminin üyelere verdiğin değer bu kadar.

Ama girin forum hakkındaya bakın hala yönetime inciler dağıtan moderatör olma heveslileri var. Bu arada son zamanlarda bol miktarda moderatör şikayet konusu görüyoruz. En baş sıralarda duygusal, hititajans gidiyor, diğer moderatörler hakkındada şikayetler var ancak ne hikmetse modlarla ilgili açılan şikayet konuları kimse görmeden uçuyor.

Ama şikayet edilmeyen moderatörlerde var. abacus, yakosin, webstyle,dekan,mois gibi moderatörler. Peki neden bu moderatörler şikayet edilmiyor. ?
Çünkü foruma uğradıkları yokta ondan doğal olarak moderasyon yapmıyorlar ve şikayet edilecek bir konu kalmıyor. Ve halen moderatörler pes. Bu arada felek28 diye tabir edlien ikizler yine moderatör olmuş. Bu ufaklıklar forumda birine kefil olmuştu o kefil olduğu adamlarda forumda iyi bir vurgun yapmamışmıydı ? Ne çabuk unutuldu bu olaylar.

Hiç yorum yok: